CHP MİLLETVEKİLİ SANCAR’DAN ANLAMLI YARDIM.

CHP MİLLETVEKİLİ SANCAR’DAN ANLAMLI YARDIM. haberinin gerçek görüntüsü.

Yazdır

2019-11-16 16:46

CHP MİLLETVEKİLİ  SANCAR’DAN ANLAMLI YARDIM

  

            Bekilli ilçesinde  Bekilli İlçesi Eğitim Kurumları ve Huzurevi Yap.Yaşt.Derneğince yapılmakta olan yaşlı bakım evine CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar tarafından fayans ve kalebodur yardımı yapıldı. Dernek Yönetiminden alınan bilgide:

            “Bekilli halkının ver hayırsever vatandaşların katkıları ile yapılmakta olan Bekilli yaşlı bakım evinin inşaatının yapımı devam etmekte ve inşaatın çoğu yapımı bitirilmiştir. İnşaata içinin birinci katının fayansları-mermer döşemeleri bitirilmiş ikinci katın işleri kalmıştı.

            Derneğin ihtiyacı olan 2300 m2 fayans-kalebodurlar CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar tarafından karşılanmış ve 16,11,2019 günü iki tırla getirilerek Dernek başkanlığına teslim edilmiştir.

            Yaşlı bakım evimiz hayırseverlerin yardımlarını beklemektedir. Yaşlı bakım evimizin halen kapı ve pencerelerinin yapımına ihtiyaç vardır.

            Bekilli halkı ve Dernek yönetimi olarak Sayın Milletvekilimiz Teoman Sancar’a ve bu konuda uğraşveren emeği geçen eski Belediye Başkanımız Ahmet Öztürk'e çok teşekkür ederiz….”