KARISINI BOĞARAK ÖLDÜRDÜ

KARISINI BOĞARAK ÖLDÜRDÜ haberinin gerçek görüntüsü.

Yazdır

2018-09-05 11:42

Denizli'nin Bekilli İlçesi'nde saatler gece yarısını gösterdiğinde kadın cinayeti meydana geldi.

Cinayeti işleyen zanlı kaçarken yakalandı. İddiaya göre, Denizli'nin Bekilli İlçesi, 30 Ağustos İlkokulu yakınlarındaki bir evde cinayet işlendi. Daha önceden bir eğlence mekanında çalıştığı iddia edilen Makbule Kocaman (24) ile inşaatlarda çalıştığı öğrenilen Ö.K. (24) eşi ile evde tartışmaya başladı.

Bir süre sonra tartışma kavgaya dönüştü. Öfkesine hakim olamayan Ö.K. eşini boğarak öldürdü ve eve taksi çağırarak hızla Denizli istikametine kaçmaya başladı. Bu arada çıkan sesler üzerine vatandaşlar durumu emniyet güçlerine bildirdi.

Olay yerine gelen emniyet güçleri eve girdiğinde korkunç manzara ile karşılaştı. Olay yerine sağlık ekipleri çağırıldı. Sağlık ekiplerinin incelemesi sonrası 24 yaşındaki Makbule Kocaman’ın boğularak hayatını kaybettiği belirlendi. Savcı ve olay yeri inceleme ekiplerinin araştırma sonrası Makbule Kocaman’ın cansız bedeni adli tıp kurumuna kaldırıldı.

Cinayeti işleyen zanlı Ö.K.’nin yakalanması için çalışma başlatıldı ve çok geçmeden kaçan katil zanlısı Ö.K., Pınarkent Polis Uygulama Noktasına takıldı ve burada gözaltına alınarak ifadesi alınmak üzere emniyet müdürlüğüne götürüldü. Olayla ilgili olarak soruşturma başlatıldı.