BEKİLLİ HALKIN GÖÇ ETSİN İSTEMİYORUZ....

BEKİLLİ HALKIN GÖÇ ETSİN İSTEMİYORUZ.... haberinin gerçek görüntüsü.

Yazdır

2019-01-12 23:05

      

SEVGİLİ  HALKIM

       Bekilli’de doğdum, Bekilli’de büyüdüm.  Sorunlarımız belli. Bekillinin terkedilmişliğini, siyaasi erkin boşvermişliğini hepimiz biliyoruz. İşsizliği, garibanlığı yaşadığımız Bekilliyi, deneyimli bir ekip yönetmedikçe sorunların  üstesinden gelemeyeceğimizi algılamamız gerekiyor. Saygıdeğer Bekilli halkı, sizin adayınız olarak karşınıza çıkmaktan onur duyuyorum.

          İlçemizin ve köylerimizin sorunları var. Siyasete girdiğim günden beri üstlenmiş olduğum görevler B.Şehir Belediye Meclisi ve belediye yönetimlerinde bulunduğum ve çalışmalarım neticesinde bu konuda elde ettiğim bilgi ve becerimin Bekillinin sorunlarını çözmeye yeterli olduğuna inancım tam. Bu nedenden dolayı ben Bekillinin makam keyfine değil, sorunlarına talibim”

         Bekillide yeşil bir çevre, yaşanabilir sosyal donatı alanları, kent merkezi, çocuk oyun alanları, gençlik merkezleri, engellilere özel yaşam alanları bulmak mümkün değil. Ev hanımlarının sosyal hayatı yok. Bekillide  gençlerimiz işsizlikten dolayı kahve köşelerinden kurtulamıyor.

Biz Bekilli insanı göç etsin istemiyoruz

“  İstihdam sağlayan, Bekilliyi yaşanabilir yer hale getiren projelerle karşınızda olacağız ve sivil toplum örgütleriyle elele verip büyükşehir belediyesiyle birlikte projelerimizi hep birlikte gerçekleştireceğiz. Bekilliyi üzümün şarabın ve pekmezin başkenti yapmak için - güçlü bir yerel yönetim için - kazancın adil bölüşüldüğü bir bekilli yaratmak için - tüm insanların kardeşçe yaşayabileceği bir bekilliı için - halktan uzak durmayan ,kendini kaf dağında görmeyen,yola çıktıklarını yolda bulduklarıyla değiştirmeyen, birlikte hareket edip birlikte karar vermek için buradayım.

 

         Bu makamlar, Bu koltuklar gelip geçicidir,esas olan insan olmaktır. Hiç kimseyi ötekileştirmeden, herkesi bir ve eşit gören, ayrımcılık yapmadan hizmet etmeye, Bekilliyi  yönetmeye talip oluyorum…

 

                                                       TÜRKAN KEYİK

BEKİLLİ BELEDİYE                  BAŞKAN ADAYI